Informacje o użytkownikach są przechowywane na serwerach w Stanach Zjednoczonych. Jedyne informacje, jakie musisz podać, to Twoje nazwa użytkownika i hasło. Nazwa użytkownika nie musi być Twoim prawdziwym nazwiskiem. Podanie innych prywatnych danych nie jest przymusowe. Osoby poniżej trzynastego roku życia nie powinny podawać żadnych prywatnych danych. To zalecenie wynika z prawa federalnego Stanów Zjednoczonych.

Wszystkie informacje, które umieścisz w formularzu zgłoszenia nowej Wikii, mogą być upublicznione. Adres e-mail, który podasz przy wypełnianiu formularza, będzie publicznie widoczny na stronie z informacjami o liście mailingowej Twojej Wikii. Możesz zmienić adres e-mail w preferencjach po tym, jak wyślesz zgłoszenie.

Jeśli zdecydujesz się podać w preferencjach swoje prawdziwe imię i nazwisko, będą one widoczne dla wszystkich. Wypełnienie tego pola jest opcjonalne i żaden użytkownik nie musi tego robić. Użytkownicy poniżej trzynastego roku życia nie powinni podawać prawdziwych imienia i nazwiska.

Informacje znajdujące się w rejestrach naszych serwerów mogą być przechowywane i używane do sumowania informacji o użytkownikach, a także mogą być wykorzystywane w przypadku nadużyć do identyfikowania jednego lub większej liczby użytkowników na okoliczność tego, czy nie są oni określoną osobą, która dopuściła się nadużycia. Informacje te zawierają Twój adres IP i szczegóły dotyczące Twojej przeglądarki internetowej.

Twoja przeglądarka musi akceptować ciasteczka z witryny *.wikia.com, aby możliwe było zalogowanie się na Wikię. Jeżeli nie założyłeś konta na żadnym wiki na Wikii, nie ma potrzeby akceptowania ciasteczek z witryny *.wikia.com.

Edycje użytkowników, którzy nie są zalogowani, będą podpisane w historii strony adresem IP, który posiadał użytkownik w chwili edycji. Adres IP będzie także widoczny w innych miejscach, takich jak listy obserwowanych strony, ostatnie zmiany i w każdym innym miejscu, które korzysta z takich stron.

Treści społeczności są dostępne na podstawie licencji CC-BY-SA, o ile nie zaznaczono inaczej.